29. 7. - 2. 8.

2. srpna 2013 v 12:24 | Aneta
neděle
S El. u koní, nejezdila jsem, ale bylo to zajímavé, "její" kůň se jmenuje Eddie a je to fešák :D

pondělí
přijeli Diana (sestra An.), Ronnie a Kevin (děti) a to byl zrovna první (a zatím poslední) den, kdy jsem vařila... a zrovna hned pro 8 lidí :D, ale chutnalo jim to, tak dobrý.
Po obědě jsme jeli k moři, to bylo úplně boží, protože tam byly docela velký vlny, taky jsme si půjčili šlapadlo a to byla taky sranda, jak se to na těch vlnách houpalo a navíc to ještě mělo skluzavku, takže to byla fakt sranda. Taky jsem si nasbírala pár mušlí, tak to bylo fajn.
Jinak D. a rodinka jsou přátelští, hlavně děti, Ronnie je můj nejlepší kamarád :D.

úterý
byli jsme v Tolk Schau (já si pořád myslela, že to je Talk show, takže jsme moc nechápala, co se děje a co si mám vzít :D, protože mně bylo blbý ptát se, co je Talk show, protože to je jasný...:D) No to je něco jako pouť u nás, ale bez stánků a dechovky, vlastně jen lodičky, bobová dráha, různý atrakce jak maj na pouti, ale spíš pro menší děti, trampolíny atd. pro děti ideální, akorát bylo na prt, že my jsme tam přijeli až po obědě, takže jsme tam byli jen docela chvíli :/

středa
jeden z nejelpších dnů - skoro celej den bez Simonova kňourání! :D ráno jsme byli nakupovat, koupila jsem si boty za 10 E a tašku za 2 eura, docela výhodný :D... A pak jsme byli na okružní jízdou lodí, což bylo úplně nej nej nej nej nejlepšííí!! Jela i Oma Rita (to je největší zlato !), Oma Helga a Opa Artim, kterému ulítla čepice :D


čtvrtek
byla jsem u Severního mořeeee!!! :D Nordsee, byl zrovna odliv, takže jsme se nekoupali, ale i tak to bylo zajímavé! Nemám odhad, ale řekla bych, že tak kilometr určitě bylo jen bahno bahno bahno. Zelenohnědý, smradlavý bahno :D. A jak jinak se děti zabaví, než že sbírají ať už živí nebo mrtví kraby (byli všude)... CHvilku jsem se toho účastnila, ale když jednoho mrtvýho rozmačkali kusem prkna, dalšímu utrhali nohy a živí pořád jen brali na lopatku a někem přenášeli, radši jsem šla pryč. Jinak to bylo fakt docela hnusný chodit v tom bahně, protože když se ta noha zabořila těch 15 cm hluboko a narazila tam na něco, což určitě byli ty mrví krabi - novým co jinýho, tak to byl fakt hnus. Večer nás večeřelo 14!!! :-O Takže plný dům. (Já, Diana + 2 děti, Geis., Oma, Oma, Opa, Gina, kamarádka, Christoph)... A večer jsme šli ještě do přístavu na zmrzku. Tam to bylo tak krásnýýýýýý!!! Červánky, lodě, moře, zmrzlina, romantika! :D :)

s Kevinem, který do toho bláta "džampnul :D"


pátek
naštěstí jsem nemusela vstávat jak ve čtvrtek (6.44 O.O) ale až dýl, protože jsme přišli docela pozdě. (Na lístečku "Morgen muss keiner früh aufstehen, Aneta auch nicht :D)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama