Obvyklý den

20. srpna 2013 v 10:27 | Aneta
Tak jsem si říkala, že už bych fakt měla něco napsat :)...
Co mě tak napadá... :D
v rádiu tu hrají pořád dokola těch samých 10 písniček, takže to není žádná změna :D.
Jinak možná by vás zajímalo, co tu tak dělám, tak vám napíšu takový můj normální den.

6 mi zvoní budík, ale vstávám až v 6.14, bleskově se obleču, vyčistím zuby, namaluju a napiju se. V kuchyni na mě už čeká lísteček s tím, jaké housky mám koupit a penízky. Pak jdu do pekařství podle počasí a nálady buď pomalou či rychlou chůzí, nakoupím a za 10 min jsem zpátky doma. Pak následuje snídaně, která je asi jako jediná malinko hektická někdy. Pak se snažím něco poklidit (sklizení stolu vám zabere přinejmenším 10 minut :D), než bude 7.20 a pak se stavíme se Simonem pro Jule, která bydlí vedle a pak ještě pro Šarlotu, která bydlí taky pár minut odsud a jde se do školy, což je taky náročné, protože děti se buď strašně loudají, nebo ženou jak koně.
Po příchodu domů douklidím stůl a začnu připravovat oběd, abych pak měla klid. (Jakože oloupat brambory a tak - ty jsou tu mimochodem úplně mrňavý, takže loupat je je fakt něco.) Jinak nic náročnýho tu nevařím, třeba svíčkovou nebo tak :D Jednou jsem jen dělala smaženej květák, kterej rodičům docela chutnal, ale děti to nejedí. Pak teda většinou vysávám a to je nejčastěji všechno. Pak už mám až do 12.15, kdy musím Simona vyzvednout ze školy, zase klid. Při klidu buď spím, nebo jsem na počítači nebo nakupuju :D. Co mě překvapilo, tak to, že sprcháč tu stojí 14 korun a celkově je tu dregerka o dost levnější. Jinak tu platí docela velké sumy za to, že dítě chodí do školy a do družiny, což u nás není.
Co mě dostalo bylo kromě automatu na cigarety taky automat na kytky, normálně jak je automat na pití a sušenky, tak tady vám to vyprskne kytky, což je skvělý, protože v neděli je tu ve většině obchodů zavřeno :D.

Jinak včera jsem měla dost smrtelný šok, když jsem šla na záchod, co nejtiššeji, abych je nevzbudila (jsou tu straaaaašně vrzavý schody), no tak jdu nahoru k sobě, zavřu, otevřu okno a teď něco straaaaaašně hlasitýho začne houkat, já dostala úplně šok, co jsem provedla, a jestli nemám halucinace a co to je. Naštěstí to za chvilku skončilo, tak jsem to v posteli rozdejchávala, ale za chviku to začalo znova, tak jsem rozsvítila, a šla na chodbu, kde už naštěstí byl Michail, s tím, že to je alarm, kdyby hořelo, no to mě teda dostalo :D a že je to prý v Německu povinné a že se jim to stane zhruba 3x do roka, když tam vlítne smítko, nebo jsou už slabý baterky. Ale byl to teda vážně šok!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama